Babylonský Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Letný tábor Detský Babylon 2018


V tomto roku máme aj bazén tak nezabudnite Vašim detúrencom pobaliť plavky, poprípade koleso :)

Termín:
Termín prežitia krásnych zážitkov je od 11.7. (streda) do 21.7.2018 (sobota). Príchod do tábora bude 11.7 od 17:00 do 18:30 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 21.7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom. Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Festival detských divadielok začne 21.7., čiže v sobotu o 10:00. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich babylončanov, Vašich detí. Srdečne Vás všetkých pozývame!

Miesto:
Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude v Hoteli Lomnistá, ktorý spolu s chatkovou osadou leží v blízkosti malej obce Jasenie v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier. www.hotellomnista.sk

Ako sa tam dostanete:

 


Príchod a odchod babylončiat je individuálny.

Neprehliadnite!

  • Nezabudnite priniesť so sebou fotokópiu preukazu poistenca
  • potvrdenie od lekára (nie staršie ako týždeň)
  • Detský Babylon je od 7 do 15 rokov
  • Pre zarezervovanie pobytu je potrebné poslať záväznú prihlášku a zaplatiť zálohu alebo plnú platbu na účet uvedený nižšie

Cena:
Cena pobytu je 270 EUR a ako vždy babylončatá, ktoré sa počas tábora preukážu "Certifikátom o abslovovaní dramatickej výchovy" v dielňach minuloročného Detského Babylonu dostanú od Alimamy vreckové v hodnote 6,5 EUR.

Platbu posielajte až po odoslaní prihlášky.
Platby za tábor treba uskutočniť do Tatra banky s nasledovnými údajmi:
IBAN: SK86 1100 0000 0029 4901 5363; variabilný symbol - rodné číslo prihlasovaného dieťaťa;

Je potrebné uhradiť zálohu vo výške 100 EUR do 1.4.2018 a do 30.4.2018 rovnakým spôsobom zvyšnú čiastku (on-line prihláška a platba musí byť pre každé Vaše dieťa zvlášť). V tábore je miesto pre 120 detí, prednosť majú tí prihlásení, ktorí zaplatili skôr.

Pre bližšie informácie zavolajte alebo napíšte na naše kontakty.

Potvrdenie_do_taboraX

(pdf - 82.12 kB)

Babylonská škola

Dieťa aktívne pracujúce v lektorom navodenom a riadenom zážitkovom procese, nielen poznáva, ale poznané aj uplatňuje. Buduje si svoje postoje k svetu a životu a spoznáva zákonitosti života. Babylonská Škola v prírode prostredníctvom intenzívnych zážitkov rozvíja osobnosť žiaka.

Viac informácií
logo