Chcem pracovať v DB

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Sme firma, ktorá robí s deťmi cez divadlo a tvorivú hru na rozvoj osobnosti a fantázie. Preto každý, kto s nami spolupracuje musí ovládať našu metodiku, aby vedel deťom plnohodnotne odovzdať naše posolstvo a adekvátne s nimi pracovať. 

Ak nemáš predchádzajúce skúsenosti, vôbec to nevadí, lebo my ťa všetko naučíme. Potrebné však je, aby si prešiel sériou našich školení, ktoré sú zamerané na tvorivú hru, rozvoj osobnosti, tvorbu kolektívu, divadlo, psychológiu. Tieto školenia od nás získaš bezplatne. 

Preto u nás nemáme animátorov, ale lektorov, lebo každý z nich si týmito školeniami prešiel. 

Školenia prebiehajú v Nitre a Banskej Bystrici. 

Koľko školení je potrebné absolvovať? 
Dve dvojdňové školenia + sústredenie, prípadne jedno celovíkendové (piatok - nedeľa) + sústredenie, závisí to však od pripravenosti a schopností každého lektora. 

Najbližší termín školenia je:
od 23. 2. - 25. 2. v Banskej Bystrici v LAB 365
a 2. 3. - 3. 3. v Nitre na Farskej 7.

Pre viac info volajte na: 0904 499 883 alebo pošlite mail na info@detskybabylon.sk

Samozrejme si užiješ veľké množstvo zábavy a spoznáž množstvo super ľudí, lebo celý týždeň budeš v rozprávkovom príbehu! 

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo