Denný Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Milí rodičia, veľavážené deti,

už 9 rokov prinášame do Nitry (a v súčasnosti i do iných miest) náš jedinečný denný tábor, ktorý slúži na rozvoj osobnosti detí a ich fantázie. Milí rodičia, ak sa váš poklad obáva, že by mu bolo v našom pobytovom tábore nebodaj smutno (aj keď to sa stáva len výnimočne), je tu náš denný tábor. 


Počas týždňa (pondelok – piatok) si deti spolu so špeciálne školenými lektormi užijú množstvo zábavy, budú spolu pracovať na princípoch tvorivej hry, aby prekonali samých seba a rozvili svoje osobnosti, okúsia dosky, ktoré znamenajú svet, objavia atrakcie v meste, vyrobia si kopec pekných vecičiek a v neposlednom rade spoznajú množstvo nových kamarátov. 

Preto neváhajte a zabezpečte svojim deťom miesto v dennom tábore čo najskôr! 

V roku 2022 sa denný tábor bude konať počas celého leta na troch miestach: 

Nitra - Farská 7 
Nitra - Wilsonovo nábrežie 182/A
Šaľa - Lokalita Hetmín 

 

Viac info Nitra: https://detskybabylon.sk/clanok/nitra-2022
Viac info Šaľa: https://detskybabylon.sk/clanok/sala-2022
Prihlášky: https://detskybabylon.sk/prihlaska-denny-tabor

Príď a hraj sa s nami, zaži dobrodružstvo a spoznaj nových kamarátov. Čakáme na teba!

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo