Babylonský Tábor

Graduation Cuties Celementines
0 komentárov

Letný tábor Detský Babylon 2023

VYPREDANÝ!

Milí rodičia, veľmi sa tešíme veľkému záujmu zo strany vás a detičiek. Rok 2023 bude pre mňa výnimočný, pretože spolu s mojimi kolegami a s Vami oslávime v Babylone 25. výročie. 25 rokov prežívania krásnych príbehov, detských úsmevov a priateľstiev na celý život.  Ak sa už neviete dočkať nových zážitkov a predstavujete si, v akom príbehu sa ocitneme budúci rok, je čas na prihlásenie sa, u nás v Detskom Babylone. A keďže chceme, aby sme oslávili toto výročie v čo najväčšom kruhu, rozhodli sme sa, že tento rok bude síce turnus len jeden, ale za to spoločný a spojíme našich kamarátov z 1. a 2. turnusu. Termín tábora je od 18.7 – 29. 7. 2023, v jednom areáli v Penzióne Bystrina a Hoteli Biela Medvedica v obci Bystrá.

Termín prežitia krásnych zážitkov je od 18. 7. (utorok) do 29. 7. 2023 (sobota). Príchod do tábora bude 18. 7. od 16:00 do 18:00 a prvá spoločná strava bude večera. Plánovaný odchod je 29. 7. o 13:00 po skončení divadelného festivalu, stravu končíme obedom. 

V cene je strava, ubytovanie, pitný režim, poistenie proti insolventnosti, poistenie detí, ceny a odmeny, program. 

Deti majú program s vedúcimi počas celého dňa, program sa skladá z klasického táborového programu (hry, súťaže, diskotéky, kúpanie) a umeleckých dielní zameraných na tvorivú hru, rozvoj osobnosti a sebavedomia detí. Neoddeliteľnou súčasťou tábora je aj záverečný fetival pre rodičov a príbuzných, kde vystupujú všetky deti v rámci záverečného predstavenia na danú tému. 
Naši vedúci sú špeciálne školení na prácu s deťmi, tvorivú hru a zážitkové vzdelávanie. 

ZAŽI TÁBOR PLNÝ PRÍBEHOV – DETSKÝ BABYLON (11 NOCÍ)
Zažili sme Dva roky prázdnin, cestovali s Malým Princom po planétach, prežili bláznovstvá Pipi Dlhej Pančuchy, naučili sa lietať s Petrom Panom, porazili sme Šerchána... V AKOM PRÍBEHU BUDEME TENTO ROK?

Ak to chcete zistiť, neváhajte a prihláste svoje deti do nášho pobytového tábora – Detský Babylon.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽU DETI TEŠIŤ?
Užijú si množstvo namakaných programov zaobalených v divadelnom duchu.
Absolvujú tvorivú hru – rozvíja detskú osobnosť, sebavedomie a fantáziu.
Vyskúšajú si dosky, ktoré znamenajú svet.
Spolu s vedúcimi naskúšajú záverečné predstavenie, v ktorom účinkujú všetky deti – tábor končí divadelným predstavení pre všetkých rodičov.
Zaspievajú si pri táboráku, okúpu sa v bazéne a vybláznia na diskotékach.  
Nájdu si množstvo nových kamarátov.

TÁBOR JE VHODNÝ PRE DETI OD 6 – 15 ROKOV

Záverečný festival 
Našu tradíciu neporušíme ani tento rok. Festival detských divadielok začne 29. 7. v sobotu o 10:00. Milí rodičia, babičky a deduškovia, tety a strýkovia i kamaráti, nenechajte si ujsť herecké výkony našich Babylončanov, vašich detí. Srdečne Vás všetkých pozývame!

Miesto:
Detské letné tábory bývajú vždy v krásnom prostredí. Tentoraz to bude v Penzióne Bystrina a v Hotely Biela Medvedica, ktorý spolu s chatkovou osadou leží v malebnej obci Bystrá v okrese Brezno na rozhraní prekrásnych a rozsiahlych svahov Nízkych Tatier. Viac na: http://penzionbystrina.sk/, https://medvedica.eu.

Ako sa tam dostanete: Mapa

Príchod a odchod Babylončiat je individuálny.

Neprehliadnite!

  • Nezabudnite priniesť so sebou fotokópiu preukazu poistenca.
  • Treba doniesť i potvrdenie od lekára (nie staršie ako mesiac).
  • Detský Babylon je od 6 do 15 rokov.
  • Pre zarezervovanie pobytu je potrebné poslať záväznú prihlášku v sekcii prihlášky a zaplatiť zálohu alebo plnú platbu na účet uvedený v spätnom maili.

Cena:
Cena pobytu je 415,- EUR (11 nocí) a ako vždy Babylončatá, ktoré sa počas tábora preukážu „Certifikátom o abslovovaní tvorivej hry" v dielňach minuloročného Detského Babylonu, dostanú od Alimamy darček.

Zálohu za tábor vo výške 200 EUR je potrebné uhradiť do 31. 12. 2022 zvyšnú čiastku vo výške 215 EUR je potrebné uhradiť do 31. 3. 2023. (on-line prihláška a platba musí byť pre každé Vaše dieťa zvlášť).

V prípade, že sa tábor neuskutoční alebo ak objednávateľ zruší pobyt zo zdravotných dôvodov, prípadne max. mesiac pred začatím tábora, bude objednávateľovi vrátená platba. Organizátori si budú účtovať len administratívny poplatok vo výške 10,- eur na dieťa. 

Ako nám bolo v roku 2022 si pozrite v našej fotogalérii: 
Fotky 2021 1-turnus
Fotky 2021 2-turnus

Pre bližšie informácie zavolajte alebo napíšte na naše kontakty.

Detský Babylon

Každý rok sa v Babylonskom Tábore prenesieme do úplne iného magického sveta. Už sme si spolu s Atrejom zalietali na Falcovi v Nekonečnom príbehu, s Petrom Panom sme zachránili stratené deti v krajine Kde nič tu nič, s bláznivou Pipi sme odplávali na ďaleký ostrov Kurekuredut a pomohli sme Alici nájsť správnu cestu v Krajine Zázrakov. Tento rok nás čaká... ale veď to je predsa prekvapenie :)

Viac informácií
logo